Сен
26
10:09

0 відгуків

Заміновані каштани

Дороги, озеленення і парковки в пішохідних зонах — найбільш хвилюють українців. Стан доріг, тротуарів, вулиць і парковок у пішохідних зонах найбільше турбують українців.

 

383434704

Такі результати показало опитування, проведене лідером ринку маркетингових досліджень Gfk Ukraine. Дослідження проводилося з 16 до 21 серпня 2013 року серед шести обласних міст України: Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська, Донецька та Одеси. Результати опитування оприлюднив заступник директора цієї компанії Гліб Вишлінський, передає прес- центр Gfk.

Так, критичний стан автомобільних доріг у великих містах України турбує 32,8% жителів країни. Найбільше ― львів'ян (44,7%) і киян (38,5%). На другому місці опинився санітарний стан вулиць (14,7%). Сміття на вулицях найбільше турбує донеччан (22,2%), киян (18,3%) і дніпропетровців (17,8%)а в Києві ― кількість зелених насаджень.

Третє проблемне місце посіла паркування автомобілів на тротуарних доріжках і газонах. Цю проблему хвилює 13,5% респондентів України. З них 16,7% ― киян, 14,1% ― донеччан, 13,1% ― одеситів і 12,8% ― харків'ян. Кількість зелених насаджень стрімкими темпами лине до долу. Окрім «законної» вирубки дерев та кущів для будівництва , може додатися ще й посадка одноманітних культур (каштан,липа), які вже потрапили в зону зараження, і захворіли від вже існуючих дерев, загальна кількість яких понад один мільйон насаджень, зосереджених біля доріг. Тому за 7-8 років, по нашим оцінкам, на вулицях міста каштани та липи можуть зникнути. Якщо каштани вражаються міллю 5 років поспіль, то вони, як правило, гинуть. Вже сьогодні потрібно думати, якими культурами їх можна замінити і як підготувати розсадники України до потрібної кількості, та бюджет до таких сум витрат.

2ae9b94b95e98b784a30362e7655c99a  60

Каштанова мінуюча міль

Тому «Столичні Ініціативи» пропонує терміново прийняти рішення, що до проведення окремої сесії КМР, яка б розглянула виключно питання озеленення столиці. Розроблена нами програма «Квітучий Київ» має стояти на ряду з іншими конкурентними програмами і бути впроваджена в дію якнайшвидше, оскільки цей проект дає відповідь, як можна вийти з критичної ситуації, що склалася в столиці, керуючись новими і ефективними підходами в спекторі агротехніки.

Залишити відгук

Вы должны быть зарегистрированы чтобы комментировать