Июн
21
15:06

0 відгуків

ВИВЧАЄМО СТОЛИЦЮ ВІДПОЧИВАЮЧИ: НОВИЙ КИЇВСЬКИЙ ТУРИСТИЧНИЙ МАРШРУТ

refgaerfg

12-09-2011

У Києві затвердили новий туристичний маршрут. Він проляже від Андріївського узвозу до Лаври. На його шляху з'являться оглядові майданчики, велосипедні доріжки з прокатом вело-транспорту, пішохідні містки, інформаційні центри.

Місточки. Обладнання маршруту розпочнуть з пішохідних містків вже цьогоріч. Їх має з'явитися два. «Вони повинні бути металевими, завширшки приблизно півтора-два метри», – розповідає ідейний натхненник проекту Ігор Добруцький.

Перший пішохідний місток планують побудувати від Володимирської гірки до Хрещатого парку (недалеко від арки Дружби народів). Він пройде від майданчика за Українським домом до ділянки біля філармонії. Другий планують прокладати в районі Аскольдової могили.

Велосипеди. Фішкою маршруту стануть велосипедні доріжки. Видавати велосипеди і вело-туфлі напрокат будуть біля Андріївської церкви, а здати їх можна буде біля музею ВВВ. Промчати на них охочі матимуть змогу від спуску через Володимирську гірку, парки – Хрещатий, Маріїнський, Печерський ландшафтний, Слави, Великої Вітчизняної війни. Андріївським спуском їхати на велосипеді не рекомендують – бруківка все-таки…

Також на маршруті з'явиться декілька оглядових майданчиків: на Володимирській гірці, біля арки Дружби народів, у Маріїнському парку і кілька біля Аскольдової могили, на Замковій горі і біля Замку Річарда. А також на даху Музею води – тут теж збираються обладнати невеликий майданчик. Помилуватися краєвидами Києва можна буде і в підзорні труби. А вночі в них буде добре видно зірки над столицею.

Парки. Щоб маршрут став завершеним, всі парки вздовж Дніпра планують креативно оновити, прокласти додаткові доріжки, встановити лавки, зробити освітлення, висадити нові дерева, розбити клумби.

Уздовж усього маршруту встановлять інформаційні покажчики, в тому числі й іноземною мовою.

Начинка. Подивитися буде на що. Старовинна Андріївська церква та спуск, фунікулер, Музей води, ляльковий театр. На Співочому полі  –  виставка квітів з весни до глибокої осені. Окрім того, упорядкують Зелений театр, де будуть показувати кіно і влаштовувати концерти. «Оживлять» і стіну для скелелазіння, яка розташована за Зеленим театром. Любителі екстриму зможуть взяти тут напрокат форму, взуття та полазити по стіні. Обабіч встановлять сувенірні крамнички та пересувні кав'ярні.

Канатки. Канатна дорога з'явиться, якщо знайдеться інвестор. ЇЇ планували протягнути на 7 км від Володимирської гірки прямо до Ботсаду і пустити по ній близько 50 вагончиків, на яких туристи, втомившись від пішохідної прогулянки, могли б повернутися на Андріївський узвіз.

profspilka.kiev.ua

Залишити відгук

Вы должны быть зарегистрированы чтобы комментировать