Фев
15
18:02

0 відгуків

Вінницька область цьогоріч вперше братиме участь у Всеукраїнських творчих фестивалях

Поділля з давнини відоме своїми майстрами, що створювали диво народного мистецтва. Килимарство, вишивка, різьба по дереву, народне малярство, гончарство, витинанка та писанка, народний костюм – це ті терени, де подоляни здобули собі мистецької слави, широку відомість не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Вінниччина багата своїми історичними і культурними традиціями, прекрасними краєвидами і щирими людьми. А ще – талановитими майстрами, які сумлінно працюють у різних видах образотворчого мистецтва. Тому, на пропозицію оргкомітету «Параду вишиванок» залучитися до цьогорічних Всеукраїнських творчих фестивалів, Вінниччина охоче відгукнулася.

Хоч дані проекти вже вп'яте організовуються силами рукодільної майстерності представників усіх регіонів України, Вінниччина братиме участь вперше. Але, керівництво облради та профільних управлінь запевнили організаторів «Параду вишиванок», що Вінниччині є що продемонструвати. Більше того, навіть претендувати на перемоги одразу у кількох номінаціях.

Під час особистої зустрічі, засновник широкомасштабного мистецького дійства Ігор Добруцький презентував кожен з фестивалів та подарував керівництву області «диво птаха», який буде взірцем для виготовлення великої заготовки 3 на 4 метри.

- Подібні конкурси не є диковинкою для Вінниччини, — зауважила Марія Скрипник, начальник управління культури та туризму, — щорічно, напередодні державних та релігійних свят, в області організовуються подібні фестивалі. Шкода, що минулого року Вінниця не представила Подільський край на творчих конкурсах у Києві. Адже у нашому арсеналі є величезна кількість талановитих майстрів. Тож я вважаю, що цього року ми якнайкраще представимо Вінниччину, — додала Марія Василівна.

Також, перший заступник голови Вінницької обласної ради Ігор Миколайович Кревський запевнив, що обласна влада не стане осторонь підготовки до фестивалів, допомагатиме як організаційно, так і фінансово. Крім цього, керівництво області домовилося з оргкомітетом про те, що на офіційному сайті проекту «Парад вишиванок» буде систематично розміщуватися інформація про культурно-мистецьке життя регіону.

Отже, висновок один — Вінниччина , безумовно, налаштована тільки на перемогу!

Залишити відгук

Вы должны быть зарегистрированы чтобы комментировать