Фев
2
12:02

0 відгуків

Відбулось Всеукраїнське розширене засідання організаційного комітету проекту «Folk Ukraine»

Print

30 січня о 15:00 на території «Софії Київської» відбулось Всеукраїнське розширене засідання організаційного комітету проекту «Folk Ukraine».

Учасниками заходу стало близько 20 областей України та понад 80 міст. Під час засідання було створено широку платформу для взаємодії, обміну досвідом та конструктивного діалогу між усіма представленими культурними інституціями.

Подія стала логічним завершенням спільно проведених масштабних святкувань у 2014 році, серед яких: «Фестиваль писанок», «Парад вишиванок», «Фестиваль Святого Миколая», «Талант.арт» та активним продовженням взаємодії між етнокультурним проектом «Folk Ukraine» і оргкомітетами фахових працівників сфери освіти, культури, соціальної та гуманітарної політики з усієї України.

S

 

Майбутні проекти 2015 року стали головними питаннями на Всеукраїнському засіданні. Засновник організації Ігор Добруцький, із величезним натхненням та світлими надіями на мир і спокій в Україні, разом із оргкомітетом «Folk Ukraine» презентував масштабні проекти на 2015 рік. У планах — проведення «Фестивалю писанок», «Дня Києва» та нового Всеукраїнського конкурсу тенорів під покровом «Софії Київської», організація «Параду вишиванок», «Конкурсу флористів», «Фестивалю Святого Миколая», «Фестивалю дідуха», проекту «Талант.Арт.» та унікального фестивалю «Етно музика».

Окрім того, відбулося офіційне нагородження переможців «Фестивалю Святого Миколая — 2014».

S

Цього року питання підвищення та налагодження співпраці постало ще актуальніше, оскільки Україна, як ніколи, гостро потребує духовного та культурного відродження своєї нації, своїх традицій, свого неповторного мистецтва.

Щиро вдячні кожному, хто приєднався до участі!

Залишити відгук

Вы должны быть зарегистрированы чтобы комментировать