Июн
4
10:06

0 відгуків

Увага! Новий конкурс для молодих художників!

Громадська організація «Столичні ініціативи»

 запрошує до участі у всеукраїнському конкурсі «Талант.арт»!

 

Щоб підтримати молоді таланти сучасного мистецтва та популяризувати їх досягнення, громадська організація «Столичні ініціативи» представляє новий проект всеукраїнського масштабу «ТАЛАНТ.АРТ».

Даний проект дає прекрасну можливість молодим художникам заявити про свій талант та представити свої роботи на виставках, які будуть організовуватися по всій Україні.

 До участі у проекті запрошуються діти віком від 6 до 16 років.

Перший етап конкурсу проходитиме в Києві в рамках фестивалю «Парад вишиванок» (24 серпня 2013р.). Тематика представлених робіт — «Український диво-птах» (формат — А3, А2, виконані в довільній графічній або живописній техніці).

Роботи приймаються до 15 серпня.

Кращі роботи будуть об'єднані у спільну виставку, яка переїжджатиме від міста до міста протягом травня 2014 року. Роботи юних українських художників будуть представлені у Львові, Харкові, Донецьку, Одесі та Черкасах. По завершенню фестивалю роботи розміщуватимуться у каталозі проекту, який буде розповсюджений по всій Україні та за її межами.

На переможців конкурсу чекає грошова винагорода у розмірі 10 000 гривень та Всеукраїнська премія  «Талант.арт» в рамках проекту.

Більш детальну інформацію ви отримаєте за тел.: 234-75-38, 096-879-30-26

 Запрошуємо до участі у конкурсі усіх бажаючих!

Залишити відгук

Вы должны быть зарегистрированы чтобы комментировать