Июл
28
12:07

0 відгуків

Увага! Конференція!

1307481052Дата проведення: 14 серпня, 12:00
Місце проведення: Національний заповідник «Софія Київська»
 
 
Увага організаторам мистецьких фестивалів, Асоціаціям туристичних фірм, експертам сфери культури та туризму, громадським організаціям! 
 
Запрошуємо ВАС до участі у Конференції з розвитку культурно-туристичної дестинації Києва, яка буде проведена 14 серпня 2014 року у Національному заповіднику «Софія Київська» за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 24.
Організатори: Громадська організація «Столичні ініціативи», Державне Підприємство «Навчально-консультаційний центр по туризму.
Мета проведення наукової конференції полягає у нагальній необхідності заповнення прогалин розвитку культурно-туристичної сфери столиці, інтеграція історико-культурної спадщини та туристичної сфери міста, розробка туристичного маршруту, єдиного туристичного центру та, як результат, створення програми, яка стане основою проекту рішення для КМР.
До участі у конференції запрошені: Міністерство культури, Міністерство туризму, Асоціації туристичних фірм, профільні асоціації,  керівники історичних пам’яток архітектури,  організатори масштабних фестивалів, експерти сфери культури, туризму, українські перевізники, громадські організації, профільні ЗМІ.
   Програма конференції:
- 12:00 — реєстрація учасників, початок конференції.
- 12:20-13:00 — робота в секціях.
- 13:00- підсумки конференції, затвердження основних тез для розробки проекту рішення для КМР.
Для участі у конференції необхідно до 6 серпня 2014 року включно за електронною адресою nadezhda.tutenko@yandex.ru надіслати в електронному варіанті:
1. Інформацію про доповідача (ПІБ, посада, повна назва закладу, в якому працює доповідач.
2. Коротко тези доповіді.
3. Контактні телефони.
З повагою,
організаційний комітет.

Залишити відгук

Вы должны быть зарегистрированы чтобы комментировать