Янв
9
14:01

0 відгуків

Увага! FolkUkraine збирає Всеукраїнський оргкомітет!

      В рамках проведення щорічних етнокультурних фестивалів, Громадська Організація «Столиличні ініціативи» організовує Перше Всеукраїнське розширене засідання організаційного комітету проекту «FolkUkraine».

          Аналізуючи підсумки 2013 року, ми з впевненістю можемо сказати,  що проект досягнув значних результатів. Учасниками заходів є 24 області України та понад 80 міст. Завдяки спільній меті, учасникам та плідній співпраці з ними, ми успішно провели чотири мистецькі заходи: «Фестиваль писанок», «Парад вишиванок», «Фестиваль Святого Миколая», «Талан.арт».

        Свій подальший напрямок роботи ми вбачаємо у якісному вдосконаленні  існуючих проектів, адже, вони не тільки мають велике значення у сфері української культури, але й мають велику просвітницьку мету, допомагають творчо реалізуватися підростаючому поколінню, всебічно розвиваючи свої вміння та таланти на теренах української культури і традицій.

             Організовуючи участь у фестивалях, у кожному місті працює свій оргкомітет фахових працівників сфери освіти, культури, соціальної та гуманітарної політики. Тому ми просимо надати об’єктивну оцінку нашому з вами проекту та подати свої пропозиції стосовно його вдосконалення. Ми щиро вдячні кожному, хто допомагає нам у реалізації цієї великої справи. Саме тому до участі у конференції запрошуються, мери, голови адміністрацій, начальників управлінь освіти, культури, соціального захисту.

          Оргкомітет відбудеться 30 січня о 12:00 за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 24, Національний заповідник  «Софія Київська».

           Свою участь у засіданні Всеукраїнського оргкомітету «FolkUkraine» просимо підтвердити до 22 січня  за телефоном: (044) 234-75-38, info@folkukraine.com.

Залишити відгук

Вы должны быть зарегистрированы чтобы комментировать