Июн
11
15:06

0 відгуків

У київського диво-птаха з'являються брати

             Нагадаємо, 24 серпня 2013 року в Києві відбудеться  “Парад вишиванок”. «Диво-птахи» стануть головним об’єктом уваги параду. «Заготовки» для диво-птахів розміром 3 на 4 метрів виготовляють зі скловолокна .  Кожне місто отримало свого птаха для розпису.
«Диво-птахи» будуть відрізнятися один від одного для унікальності презентації міст.

 Переможці конкурсу «Диво-птах» та «Презентація рідного міста» отримають винагороду по 75 тисяч грн. , а переможець у номінації «Найчисельніша делегація» отримає 50 тисяч грн.

 Київ

  

Над пташкою працювали волонтери та  студенти Мистецького інституту ім.Сальвадора Далі.

 Студенти під керівництвом Грицай Тетяни, члена Національної спілки художників України додали білосніжному птахові яскравого забарвлення та квіткового орнаменту.

 

 Луцьк

 
 

Прикрасив волинську «диво-птаху» старовинний український орнамент, який разом з іншими митцями наніс відомий луцький художник Сергій Корсай. Розмальованого птаха встановили у центрі міста.

Черкаси

 
 
Черкаського диво-птаха встановили на Соборній площі Черкас . Його розмалювали майстри під керівництвом Ольги Бердник-Отнякіної.

 У традиційному черкаському розписі за основу майстри взяли два кольори: колір чорнобривців – жовтогарячий, і колір барвінку – синьо-фіолетовий. В основі візерунків – природа рідного краю: хвилі Дніпра, сонце в зеніті, сонце центральне і сонце, що заходить.

 Суми

  
 
 

У Сумах над диво-птахом працював цілий авторський колектив, до якого входили заслужені майстри народної творчості та культури України – повідомив Муніципальний інформаційний портал  Сум.

 В малюнках на птахові використали рослинний слобожанський орнамент.

 Чернігів 

 
 
Не завершена версія птаха.
Розписала птаха  родина чернігівських художників Атаманюків — Віталій та Раїса.
Вони вже розписували минулого року «Диво — писанку», яка увійшла до п'ятірки найкращих в Україні.
Тернопіль
 
 
 

Тернопіль став першим містом, яке отримало форму птаха, і першим презентувало його публіці – повідомляє Тернопільська липа .

 Донецьк

 
 
 

Оскільки в Донецьку немає моноетнічних художніх коренів, то основними кольорами розпису стали золотий (символізує достаток, багатство, славу, гармонію) , а для позначення хоч якоїсь донецької приналежності в області дзьоба птиці завдали один із символів Донецька — троянду.

 Схему розпису птаха вибрали з десятка представлених на конкурс проектів, переможцем у якому стала 16-річна художниця Аліса Федунчак.

 

Дніпропетровськ
 

Залишити відгук

Вы должны быть зарегистрированы чтобы комментировать