Июн
11
12:06

0 відгуків

Реалізовані нами проекти стали невід’ємною окрасою Києва

            Динамічна та цілеспрямована команда «Столичних ініціатив» знаходиться в безперервному пошуку нових цікавих програм та заходів. За досить короткий проміжок часу нам вдалося втілити в життя безліч цікавих проектів.  Деякі з них і досі радують киян і гостей столиці та стали невід’ємною окрасою Києва.

        Довершеним дизайнерським проектом є  квітковий годинник на схилі вулиці Інститутської, що бувpervie відкритий 24 серпня 2009 року за ініціативи Ігоря Добруцького. Загальний розмір квіткового витвору становив 19,5 м, діаметр циферблату — 16,5м, а довжина хвилинної та часової стрілок відповідно дорівнювала 7 і 4 метрам. Часовий механізм київському квітниковому годиннику подарував Едінбург - місто побратим у Шотландії. Квітуче диво було презентовано на схилі вулиці Інститутської 23 серпня, до річниці Незалежності України. На його створення було використано 50 тисяч квітів, половина з яких утворювала фонове панно, а інша — сам квітковий годинник. То були бегонії, хризантеми, верес, колеус, каланхое, бархатці та багато інших рослин.

До Дня Незалежності у 2010 році образ годинника знову змінили. Тепер вже на тему народної вишивки, оскільки святкова виставка квітів на Співочому полі мала назву «Ріка вишиванок». Це була третя зміна зовнішності годинника за 2 роки, і кожного разу вигляд клумби вражав своєю красою та вишуканістю. Особливістю нового дизайну став український рушник, який квітами висадили навколо циферблату. На виготовлення рушника пішло 80 тисяч різноманітних квітів, серед яких колеус, сині петунії, червоні бегонії, ахерантес та зелена аурея.

589bgu-tzkУ 2010 році, за ініціативи Ігоря Добруцького, на головній вулиці країни відбулося справжнє голлівудське свято — офіційне відкриття київської «Алеї зірок». Знаменна подія була приурочена до святкування Дня столиці. За проектом, алея повинна була оновлюватися декілька разів на рік, а отримати почесну можливість володаря власної зірки Пасажу могли найбільш шановані люди з різних сфер — культури, науки та спорту.  Хто знає, можливо через декілька років Київська алея зірок стане не менш знаменитою ніж Голлівудська!

        У вересні 2011 року була успішно втілена ще одна ідея голови ГО «Столичні ініціативи: в київському1315129234_sakury парку Кіото відбулося відкриття алеї Сакур. Парк був закладений в 1972 році (ще в далекому СРСР), після підписання договору про співпрацю між містами Кіото (культурною столицею Японії) і Києвом (культурним центром України). Як віхою підписання договору було закладено парк Кіото. Триста шістдесят голландських саджанців подарувала парку японська компанія «Джапан Тобакко Інтернешнл Україна». Сакури були висаджені в два ряди вздовж пішохідних доріжок з внутрішньої сторони і простягнулася на відстані 987 метрів уздовж Броварського проспекту.

serdechko2Лютий, окрім морозів та завірюх, подарував закоханим по всій планеті романтичне свято, що зігріває  та об’єднує серця в тенетах палкого кохання — День святого Валентина. Напередодні цього прекрасного свята команда «Столичних ініціатив» встановила на головній площі столиці «Дерево кохання» у вигляді великого кованого серця.  Інсталяція заввишки 4,5 м та вагою близько 1,5 тони була виготовлена з метала, пластика та деревини. За задумом організаторів,  Майдан Незалежності перетворився на місце освідчення в коханні, адже на гілках «Дерева кохання» кияни і гості столиці змогли побачити  найщиріші освідчення.

       З метою розвитку садово-флористичної сфери в Україні у 2010 році, за ініціативи Ігоря Добруцького0dbc38c961e318235e44c354a5e3b51699541b1e був втілений у життя проект, який передбачав проведення сучасної виставки з садівництва. Для столиці цей проект був надзвичайно важливим, оскільки його тріумфальність дала б змогу підняти розвиток  садового бізнес на новий рівень. Успіх цієї ідей не змусив себе чекати: щороку виставку тюльпанів відвідують сотні тисяч людей. З початку свого створення, ідея цього об’єкту полягала у висадці на схилах Дніпра близько 400 тисяч тюльпанів, серед яких і ексклюзивні сорти квітів. Квіткові експозиції розташувалися на площі 3600 м.кв.

     Сьогодні, на жаль, «Столичні ініціативи» не мають змоги долучитися до розвитку даного проекту. А так хочетьсь, щоб виставка тюльпанів щороку набирала обертів у своєму розвитку. Проаналізувавши рівень проведення заходу за період існування проекту, ми дійшли висновку, що стан виставки не набув разючих змін. За весь період свого існування, від вартості вхідного білета отримано десятки мільйонів гривень, а яка ж частина вкладена на удосконалення цього проекту? Так, виставка щороку поповнюється новими тюльпанами, але збільшення їх кількості не має нічого спільного з підвищенням рівня організації проведення подібного заходу. Звичайно, не можна порівнювати виставку тюльпанів у Голландії з виставкою, що проводиться у Києві. Але і ми не можемо стояти на місці. На сьогодні є три основні фактори, які необхідно удосконалити: організація сучасної вхідної та вихідної зони (система турнікетів), вирішення питання належного обслуговування відвідувачів виставки (встановлення стаціонарних вбиралень, зон харчування та відпочинку) та розробка сучасного інформаційного центру. Зараз біля входу на виставку ми бачимо хаотичний ярмарок, неорганізовано припарковані машини і таке інше. Для подібної виставки — це неприпустимо. Маємо надію, що влада все ж зверне увагу на усі недоліки та прикладе зусилля до їх усунення у майбутньому. Ми ж з відповідальністю заявляємо, що готові долучитися до розвитку даного проекту та запропонувати дієві способи удосконалення проведення виставки на належному рівні.

     fddhdfgТа наймасштабнішим проектом «Столичних ініціатив» по праву можна назвати «Парад вишиванок» — грандіозний захід, в рамках якого  успішно розвиваються такі заходи як Фестиваль писанок, Парад вишиванок, Талант.арт, Фестиваль Святого Миколая та Фестиваль Шопки.  Результати нашої праці вже вп’яте були оцінені Книгою рекордів України. Сьогодні ми з впевненістю можемо сказати, що «Парад вишиванок» набуває міжнародного масштабу. Нас підтримують такі країни як Німеччина, Латвія, Польща та Туреччина. І це означає, що енергетика нашого дійства паростками проростає по всьому світу.

       Жодного дня без ідеї — саме такий девіз нашої команди! Ми щодня впевнено крокуємо до поставлених цілей! Якщо ви любите Київ та прагнете розвивати українську історію та культуру — приєднуйтеся до наших проектів!

 

Залишити відгук

Вы должны быть зарегистрированы чтобы комментировать