Май
25
12:05

0 відгуків

Процвітання тобі і добра, рідний Київ!

dgfdsgdsg

 Шановні кияни!

Щиро вітаю з Днем міста!

     День міста – це особливе  свято для кожного його мешканця. Це справжнє свято для всіх, хто любить столицю нашої країни. Воно об’єднує усіх тих, хто називає себе киянином. В цей день ми відчуваємо себе частинкою єдиного цілого, великої дружної родини.  

Древній і сучасний Київ може пишатися тим, що в ньому народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють його обличчя.  Разом ми єдина і велика сім'я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя. Усі досягнення, якими багате місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців.

У житті нашого міста багато яскравих сторінок: з Києвом пов'язані імена відомих державних діячів, вчених, митців, літераторів, спортсменів. Це величне свято є даниною пам'яті наших предків, які упродовж століть будували рідне місто і заповіли нам берегти його та примножувати його славу.

Місто живе, місто змінюється. Рушійною силою розвитку Києва є творча енергія його мешканців.  Щира подяка усім, кому небайдужа  доля міста, хто вклав частинку своєї душі і  праці в те, щоб ми могли пишалися Києвом.

Усім киянам бажаю здоров’я, щастя і святкового настрою!

Процвітання тобі і добра, рідний Київ!

з повагою

голова ГО «Столичні ініціативи»

Ігор ДОБРУЦЬКИЙ

Залишити відгук

Вы должны быть зарегистрированы чтобы комментировать