Фев
20
11:02

0 відгуків

Меру Донецька подарували Диво-птаха

19 лютого, у приміщені Донецької міської ради відбулася прес-конференція за участі засновника всеукраїнського масштабного фестивалю «Парад вишиванок» Ігоря Добруцького та мера міста Олександра Лук’янченка.

  47074876_1

На зустрічі в мерії Ігор Ігорович вручив дипломи і подарунки з символікою фестивалю, а також подякував усій творчій групі та співорганізаторам, які долучилися до розпису та представлення Диво-писанки на «Параді вишиванок» минулого року у Києві. Також зазначив, що представлена писанка була справді унікальною, оскільки її майстерне виконання дійсно відображало стилістику та регіональні особливості народного мистецтва регіону. Саме це і допомогло Донецьку вибороти почесне п’яте місце серед 20 представлених робіт .

 47074879

Олександру Лук’янченку, окрім подарунків та почесного диплома місту Донецьку за участь у фестивалі, Ігор Добруцький вручив символ цьогорічного фестивалю –  яскравого Диво-птаха, який буде взірцем для виготовлення великої заготовки 3 на 4 метри.

 Натхненні новими ідеями, організатори «Параду вишиванок» презентували учасникам конференції нові конкурси та фестивалі, до участі у яких, за словами мера міста Олександра Лук’янченка, Донецьк, безумовно, приєднається.

 b1_2

 По закінченню конференції Олександр Лук’янченко запросив організатора проекту відвідати нову сучасну галерею «АртДонбас», а також  оновлений парк «Поляна сказок». На думку представників міської раду , саме цей парк стане прекрасним місцем для проведення майстер-класів з писанкарства у Донецьку.

 

gdgsfgs

 

«Я приємно вражений масштабністю та благоустроєм парку, тут унікальні скульптури, фонтан, місця для відпочинку. За останній час я відвідав багато міст, але «Поляна сказок» у Донецьку є дійсно неповторною. Більше того, навіть у Києві немає подібних парків. Я вважаю, що такі проекти мають стати гарним прикладом для наслідування» — зауважив Ігор Добруцький.   

 «Поляна сказок» у Донецьку

Фото: Ната Герман »Весь Донецк»

 

 

Залишити відгук

Вы должны быть зарегистрированы чтобы комментировать