Июн
18
14:06

0 відгуків

Додаток «Зебра»

1003879_499789410090155_1120004811_nНі для кого не секрет, що в Україні, зокрема і у Києві, кількість ДТП на пішохідних переходах стрімко зростає щодня. У 2012 році, за даними ДАІ, в результаті наїздів на пішоходів в Україні загинули 1 тис. 900 осіб. Статистика жахлива. Та вирішення цієї проблеми є. Ми його бачимо на двох рівнях:

-на державному рівні — затвердження Верховною Радою закону «про пішохідний перехід»

-на громадському рівні — створення додатку «Зебра», який ініціює ГО «Столичні ініціативи».

Головна мета цього додатку полягає у підвищенні пильності водіїв на дорогах і, як результат, зменшить число ДТП.

Щоб реалізувати цей проект в реальність і зробити його максимально ефективним, голова ГО «Столичні ініціативи» Ігор Добруцький зустрічався з керівництвом ДАІ МВС у м. Києві, а також з програмістами, які готові розробити даний додаток. В результаті переговорів, представники ДАІ пообіцяли протягом 10 днів надати список найбільш небезпечних пішохідних переходів. З цими даними програмісти працюватимуть близько 3-х тижнів та випустять тестовий варіант для iOS і Android.

Якщо це виявиться зручним у користуванні, буде запущена повна версія.

Крім створення нового додатку «Зебра» була обговорена також проблеми додаткового освітлення пішохідних переходів.  Оснащення їх датчиками руху дасть змогу освічувати перехід під час безпосередньої присутності пішохода. Ця ініціатива була схвалена ДАІ і визнана можливою для впровадження у тестовому режимі. Маємо надію, що складаючи свою передвиборчу програму, депутати звернуть увагу на дійсно важливу суспільно небезпечну проблему та підтримають дану ініціативу, з подальшою її реалізацією.

Залишити відгук

Вы должны быть зарегистрированы чтобы комментировать