53213

 

          Громадська організація «Столичні ініціативи» — це згуртована команда однодумців, які вже декілька років поспіль працюють над урізноманітненням життя в українській столиці. Саме завдяки нашим ініціативам у Києві була реалізована концепція створення постійно діючих виставок на Співочому полі, відбулися конкурси на найкращий туристичний логотип та відкритий міжнародний архітектурний конкурс «Благоустрій центральної частини Києва до ЄВРО 2012», втілено в життя такі проекти як «Дерево кохання», квітковий годинник по вулиці Інститутській, алея сакур в парку Кіото, алея слави на Хрещатику, Різдвяний ярмарок святкового настрою. 

      Та наймасштабнішим проектом «Столичних ініціатив» по праву можна назвати «Парад вишиванок» — грандіозний захід, що об’єднує тих, хто серцем і душею вболіває за свою Батьківщину. В рамках нашого проекту  успішно розвиваються такі заходи як Фестиваль писанок, Парад вишиванок, Талант.арт, Фестиваль Святого Миколая, Фестиваль Шопки. Результати нашої праці вже вп’яте були оцінені Книгою рекордів України. Сьогодні ми з впевненістю можемо сказати, що «Парад вишиванок» набуває міжнародного масштабу. Нас підтримують такі країни як Німеччина, Латвія, Польща та Туреччина. І це означає, що енергетика нашого дійства паростками проростає по всьому світу. 

           »Столичні ініціативи» – це, без сумніву, одна з найефективніших громадських організацій України. Ми працюємо на результат. Наша мета – квітучий Київ і щасливі кияни. Наша робота – соціальних захист для тих, хто його потребує і ефективна взаємодія з владою для покращення життя кожного жителя укрїнської столиці.

Президент ГО «Столичні ініціативи» 

 Ігор Добруцький

imagesЕкологія – один із пріоритетних напрямків нашої роботи. Співпраця з екологами та промисловцями, міською адміністрацією та Міністерством інфраструктури допоможе зробити повітря  і воду в столиці чистими.

 


images (1)

Благоустрій столиці останнім часом піддається критиці. Але ми не критикуємо, ми прагнемо допомогти владі Києва вирішувати проблеми у розміщенні рекламних конструкцій та малих архітектурних форм. До того ж, слідкуючи за порядком у цій сфері, ми пропонуємо місту дієві способи наповнення муніципального бюджету.

images (2)

Озеленення Києва можна вважати приємним хоббі громадської організації «Столичні ініціативи» на рахунку якої багато перемог у боротьбі за красу і якість життя в українській столиці.

99_5911914

Розвиток туризму в Києві одне із найвагоміших завдань «Столичних ініціатив». Голова організації Ігор Добруцький став автором декількох туристичних маршрутів до Евро-2012. В результаті, КМДА реалізовувало дані проекти з благоустрою цих маршрутів.

citylight10

«Турбота»- програма соціального захисту пенсіонерів започаткована організацією «Столичні ініціативи». Це не лише своєрідний клуб за інтересами, де літні кияни мали змогу з користю проводити час, проходити медичні обстеження, навчатися і займатися спортом. «Турбота» передбачала пенсіонерам радість спілкування. В програмі діє безкоштовне екскурсійне бюро, котре огранізовувало для киян міні-тури Україною, а також клуб театралів.

ytyutfytrdyr

«Парад вишиванок» – грандіозний захід, що об’єднує тих, хто серцем і душею вболіває за свою Батьківщину. В рамках нашого проекту  успішно розвиваються такі заходи як Фестиваль писанок, Парад вишиванок, Талант.арт, Фестиваль Святого Миколая, Фестиваль Шопки. Результати нашої праці вже вп’яте були оцінені Книгою рекордів України.

 

 

Столичні ініціативи запрошують до співпраці кожного небайдужого. Тільки разом ми зможемо зробити наше місто найкращим в світі!